Makarony

( ilość produktów: 22 )

Na świecie istnieje niezliczona ilość makaronów. Różnią się między sobą kształtem, grubością, zastosowaniem, a przede wszystkim składem. Najbardziej znane i powszechnie dostępne są makarony pszenne, które stały się podstawą kuchni włoskiej. Nie każdy jednak lubi albo nie może spożywać takich makaronów, dlatego w naszym sklepie oferujemy wersje bezglutenowe lub po prostu zdrowsze. 

Bio makarony w ofercie naszego sklepu

W krukam.pl dbamy o naszych klientów, dlatego możesz u nas znaleźć tylko makarony wysokiej jakości. Są wśród nich: makaron gryczany, makaron jaglanymakaron z czarnej i zielonej soi, makaron ryżowymakaron z fasoli mung, makaron na ramenZadbaj o swoje zdrowie wybierając produkty bio, które niekoniecznie są oparte na pszenicy. Poznaj nowe oblicza smaków z makaronami z całego świata. 

Zdrowe makarony dla każdego

W Polsce coraz większą popularnością cieszą się makarony wytwarzane z innych produktów niż pszenica. Wynika to z rosnącej świadomości zdrowego odżywiania. Najbardziej znaną alternatywą dla makaronu pszennego stał się makaron ryżowy, kojarzony głównie z kuchnią azjatycką. Początkowo był on dostępny tylko w postaci cienkich nitek. Dziś można go kupić w wielu różnych kształtach i wykorzystać do przygotowania dań, nie tylko związanych ze wschodnią kuchnią. Jeśli ktoś lubi kuchnię azjatycką, z pewnością spotkał się z makaronem gryczanym. Wyróżnia go ciemny kolor i bardzo krótki czas gotowania. Dostępny jest najczęściej w formie długich nitek. Dla osób na diecie bezglutenowej polecamy makaron z soi. W porównaniu do makaronów zbożowych, dostarcza on więcej białka. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 19148 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-03
Polecam
2023-12-03
Ogólnie rzecz biorąc uwielbiam Krukam i realizację zamówień, ale tym razem były problemy. 1 - nie było produktu za który juz zapłaciłam (ale tu szybko się ze mną skontaktowano i zaproponowano rozwiazania - super!), 2 - nie przekazano firmie kurierskiej wszystkich ważnych informacji adresowych, które wpisałam przy zamówieniu, co spowodowało, że paczka została wstrzymana w sortowni i sprawę musiałam prostować sama. Paczka ostatecznie dotarła, ale z opóźnieniem. Sugeruję podawanie ważnych informacji wpisywanych przez klienta na etykiety / firmie kurierskiej, zeby uniknąć takich sytuacji w przyszłości.

pixel