Miody

( ilość produktów: 14 )

Miód to cenny produkt znany od wieków. Jego unikalne właściwości docenili już Egipcjanie i inne starożytne narody. Posiada nie tylko fantastyczny słodki smak, ale również wiele właściwości zdrowotnych. Naturalne miody to świetny dodatek do wielu potraw, a także lekarstwo na mnóstwo dolegliwości, takich jak: lekkie rany, wysokie ciśnienie, wrzody żołądka, osłabiona odporność, biegunki, zmęczenie czy bezsenność. Sprawdź, jakie zdrowe miody posiadamy w ofercie naszego sklepu.

Miody nektarowe - bogactwo smaków

Miód nektarowy to ten rodzaj miodu, który jest wytwarzany z gęstego soku roślin, zwanego nektarem. Od miodu spadziowego różni się wyraźnie smakiem i aromatem. Zazwyczaj ma jaśniejszy kolor i bardziej wyrazisty, kwiatowy smak. Tymczasem miód spadziowy charakteryzuje się drzewną wonią i łagodniejszym smakiem. Miody nektarowe dzielą się na wiele kategorii. W naszym sklepie można znaleźć m.in. miód lipowy, gryczany czy wielokwiatowy. Każdy z nich posiada inne właściwości i różne aromaty. Dzięki temu, za każdym razem próbowanie miodu to zupełnie inne doznanie. 

Miód kremowany - nowy wymiar konsystencji

Miód kremowany to dość mało popularna odmiana miodu. Jego główną cechą, a jednocześnie zaletą jest specyficzna konsystencja. Powstaje poprzez długotrwałe mieszanie świeżego miodu. Podczas gdy płynny miód pszczeli wraz z upływem czasu ulega krystalizacji i staje się trudny do wyciągnięcia ze słoika, miód kremowany pozostaje ciągle taki sam. Miody kremowane są zatem świetnym dodatkiem do kanapek, ponieważ łatwo się go rozsmarowuje. W dodatku zachowuje wszystkie właściwości lecznicze płynnego miodu. Miód kremowany również dzieli się na wiele innych smaków. W krukam oferujemy takie rodzaje jak: miód z cytryną, z kakao, z cynamonem, z jagodą, truskawką oraz wiele innych. Przejrzyj nasz asortyment i wybierz swój ulubiony smak miodu!

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 19148 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-03
O key.
2023-12-03
Ogólnie rzecz biorąc uwielbiam Krukam i realizację zamówień, ale tym razem były problemy. 1 - nie było produktu za który juz zapłaciłam (ale tu szybko się ze mną skontaktowano i zaproponowano rozwiazania - super!), 2 - nie przekazano firmie kurierskiej wszystkich ważnych informacji adresowych, które wpisałam przy zamówieniu, co spowodowało, że paczka została wstrzymana w sortowni i sprawę musiałam prostować sama. Paczka ostatecznie dotarła, ale z opóźnieniem. Sugeruję podawanie ważnych informacji wpisywanych przez klienta na etykiety / firmie kurierskiej, zeby uniknąć takich sytuacji w przyszłości.

pixel