Frużelina Owoce w żelu Mango-Marakuja 500g
Frużelina Owoce w żelu – Mango-Marakuja 500 g 🥭🥭
Soczyste kawałki mango (50%) i puree z marakui (30%) zatopione w delikatnym, aksamitnym żelu – tropikalny smak, który ożywia każde śniadanie i deser. Lekko słodzona substancjami słodzącymi (erytrytol i sukraloza), frużelina jest smaczna, a jednocześnie zawiera niewielką ilość cukru. 🌟
Dzięki kawałkom owoców i żelowej konsystencji produkt jest łatwy w użyciu – idealny do smarowania, mieszania lub dekorowania potraw.
Pomysły na wykorzystanie:
dodaj do jogurtów, owsianki i musli 🍓
użyj jako nadzienie do naleśników i gofrów 🥞
wzbogacaj desery, pudding, ciasta i muffinki 🎂
idealna do smoothie bowl i tropikalnych koktajli 🍹
Dlaczego warto?
50% mango i 30% puree z marakui 🥭
aksamitna konsystencja do smarowania i mieszania
intensywny, tropikalny owocowy smak
szybki sposób na owocową przyjemność w codziennej diecie
Frużelina Mango-Marakuja to wygodny i smaczny dodatek, który wzbogaca codzienne śniadania i desery w egzotyczny owocowy aromat i przyjemną teksturę! 🌿
Składniki
Mango 50%, puree z marakui 30%, substancja słodząca (erytrytol), woda, skrobia kukurydziana modyfikowana, aromaty, substancja konserwująca (sorbinian potasu), barwnik (karoteny), substancja słodząca (sukraloza)
Opinie naszych klientów Frużelina Owoce w żelu Mango-Marakuja 500g
4.82
Liczba wystawionych opinii: 33
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
Pyszne, same owoce i nie podbijają cukru.
2025-02-28Jerzy, Mechnice
Pyszna. Polecam!
2024-10-12Elwira, Wrocław
Pychota!
2024-10-01Agnieszka, Kraków
Bardzo dobry produkt.
2024-06-28Małgorzata, Gdańsk
Uwielbiam owoce w żelu od Krukam
2024-04-21Sandra, Gniezno
2024-03-08Ewelina, Poznań
Rewelacja, frużelina mango- marakują to jest po prostu mistrzostwo smaku. Aromatyczna, orzeźwiająca, lekko kwaśna, po prostu pyszna.
2024-03-02Magdalena, Kraków
Jakby można było to żona by zjadła całość od razu takie dobre.
Pyszna i zdrowa. Duży słoik.
2023-09-25Anna, Sokolniki
W miarę dobre ale szału nie ma
2023-08-25Tadeusz, Kamienica Szlachecka
bardzo dobrej jakości
2023-07-19Grazyna, Rybnik
Super dodatek do lodów i deserów
2023-07-15Beata, Warszawa
Boskie, słodkie w sam raz. Do wyjadania ze słoika, do chleba, tostów, pancake'ów, naleśników, ciast, tortów, owsianki....
2023-07-14Agnieszka, Limanowa
fajna konsystencja, smaczne ale dla mnie za słodkie...polecam
2023-03-10Paulina, Nieporęt
2023-03-02Wioleta, Bieruń
Cudooo!!!
Prosty, naturalny skład. Obłędny smak.
Ponowiłam zamówienie w podwójnej ilości.
super produkt, dla mnie zamiennik dżemu
Pychotka - uwielbiam to połączenie smaków
2023-01-18Lola, Wodzisław śl
Naj naj naj! Niebo w gebie! Delikatnie kwaskowy, wyczuwalna marakuja, wracam myslami do Kenii;) Przeeeepyszna
2023-01-18Magdalena, Warszawa
Forma nie taka i nie mój smak
pyszne ! bardzo dobre połączenie tych owoców
2022-12-16Magdalena, Glinno
Bardzo smaczna. Na gofry idealna
2022-12-15Karolina, Tajęcina
Ulubiony ‚dżemik’ naszego synka. Kwaskowy, nie za słodki, pycha!!
Bardzo dobra frużeluna, polecam :) świetna do wyjadania łyżeczką, do naleśników, placuszków itp.
2022-10-12Paulina, Kraków
Pyszna :)
2022-08-25Justyna, Rzeszów
wspaniała
2022-08-10Agnieszka, Sosnowiec
Uwielbiam.. pół słoika zabrał mi brat twierdząc, że nie jadł lepszego dżemu
Przepyszne, lekko kwaskowate, mniam.
Przepyszny! Nie za słodki, fajnie kwaśny! Naprawdę polecam!
Super produkt do naleśników i serników. Ale sam jest jednak za kwaśny. Za dużo marakuji jak dla mnie :)