Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Krem owocowy 100% Morela 190g

Krem owocowy 100% Morela 190g
16,99 zł
/ szt.

Krem owocowy 100% Morela 190 g 🍑 – zdrowa przekąska dla dzieci i dorosłych!

Mały słoiczek pełen soczystych moreli – 100% owoców, bez cukru, wody i konserwantów. Naturalna słodycz i aksamitna konsystencja sprawiają, że krem jest idealnym dodatkiem do codziennych posiłków, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. 🌟

Dlaczego warto:

  • 100% soczystych moreli 🍑

  • gładka, aksamitna konsystencja – łatwa do jedzenia 🍴

  • bogata w witaminę C, witaminy z grupy B i antyoksydanty – wspiera odporność, zdrowie skóry i układ nerwowy 💪

  • mały słoiczek wygodny w domu i w podróży

  • kolorowa, przyjazna etykieta przyciąga dziecięce spojrzenia 🎨

Pomysły na wykorzystanie:

  • na chlebie, tostach i naleśnikach 🍞

  • do jogurtów, owsianki i smoothie bowl 🍓

  • jako nadzienie do muffinek, ciast i batonów domowej roboty 🎂

  • dodatek do deserów lodowych i puddingów 🍮

Krem owocowy 100% Morela to zdrowy i smaczny sposób na codzienną porcję owoców – idealny dla dzieci i dorosłych każdego dnia! 🌿

Producent
Kod produktu
5902270356878
Składniki
Morela (100%)
Wartość energetyczna
506kJ / 121kcal
Tłuszcz
0,32g
w tym tłuszcze nasycone
0 g
Węglowodany
31g
w tym cukry
-
Błonnik pokarmowy
3,5g
Białko
1g
Sól
0g
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie naszych klientów Krem owocowy 100% Morela 190g

5.00
Liczba wystawionych opinii: 13
5
13
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Pyszne
2025-12-18
Aleksandra, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Pyszny krem. Polecam!
2024-10-14
Elwira, Wrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Krem morela bardzo smaczny, polecam
2021-12-29
Edyta, Baczyna
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Super produkt, smaczny, ilość w sam raz biorąc pod uwagę, że może stać po otwarciu przez dwa tygodnie
2021-11-04
Anna, Augustów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Pycha.
2021-10-20
Monika, Janików
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
2021-08-13
Małgorzata, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Pyszności
2021-06-09
Oliwia, Poznań
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Pycha
2021-06-02
Ewa, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5/5
To jest sztos ! Najlepszy "dzem" jaki kiedykolwiek próbowałam, do tego ekstra sklad, zero zbędnych konserwantów i innych zapychaczy. Jedyny minus to, że się bardzo szybko kończy;(
2021-05-27
Sylwia, Dąbrowa Górnicza
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Pychotka :)
2021-05-20
Dominika, Nowe Miasto Nad Pilicą
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Bardzo dobry
2021-05-15
Ewa, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
pyszne!
2021-05-12
Ewa, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Super
2021-04-07
Joanna, Wojkowice Kościelne
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.8 / 5.0 13743 opinii

pixel