Krem owocowy 100% Mango 190g
- W 100% naturalny krem z soczystego mango, bez dodatku cukru, wody i konserwantów. Jedwabista, aksamitna konsystencja i wesoła etykieta sprawiają, że to ulubiona, zdrowa przekąska dla dzieci.
Krem owocowy 100% Mango 190 g 🥭 – zdrowa przekąska dla dzieci i dorosłych!
Mały słoiczek pełen soczystego mango – 100% owoców, bez cukru, wody i konserwantów. Naturalna słodycz i aksamitna konsystencja sprawiają, że krem jest idealnym dodatkiem do codziennych posiłków, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. 🌟
Dlaczego warto:
100% soczystego mango 🥭
gładka, aksamitna konsystencja – łatwa do jedzenia 🍴
bogata w witaminę C, witaminy z grupy B i antyoksydanty – wspiera odporność, zdrowie skóry i układ nerwowy 💪
mały słoiczek wygodny w domu i w podróży
kolorowa, przyjazna etykieta przyciąga dziecięce spojrzenia 🎨
Pomysły na wykorzystanie:
na chlebie, tostach i naleśnikach 🍞
do jogurtów, owsianki i smoothie bowl 🍓
jako nadzienie do muffinek, ciast i batonów domowej roboty 🎂
dodatek do deserów lodowych i puddingów 🍮
Krem owocowy 100% Mango to zdrowy i smaczny sposób na codzienną porcję owoców – idealny dla dzieci i dorosłych każdego dnia! 🌿
Opinie naszych klientów Krem owocowy 100% Mango 190g
4.82
Liczba wystawionych opinii: 39
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
Bardzo dobry krem. Polecam!
2024-10-14Elwira, Wrocław
Poniewaz lubię mango, to zakupiłamten krem, i faktycznie smak bardzo dobry, a sam krem jako dodatek do np. deserów, albo i sam.
2024-05-10MAŁGORZATA, WARSZAWA
Dobry dżemik. Fajna alternatywa dla typowego dżemu z dużą zawartością cukru.
2024-02-22Katarzyna, Serock
pyszne
2023-09-14Sylwia, Olsztyn
delikatny, smaczny
2023-07-19Grazyna, Rybnik
Bardzo smaczny krem, sprawdza się do naleśników i jako składnik sosu mango mayo.
bardzo smaczyny, słodki, konsystencja raczej rzadsza
Znakomity, polecam
2022-05-21Kamila, Warszawa
Szybka przesyłka,pasta pyszna
Niebo w gębie!
2022-02-05Monika, Kroczyce
Polecam w 100%. Smacznie i naturalnie
Ok
2021-09-03Milena, Szafarnia
Mi nie smakuje ale dziewczyna jest przeszczęśliwa :p
2021-08-13Michał, Warszawa
Moje dziecko uwielba
2021-08-12Dorota, Przybiernów
Kochamy musy! Same - do jogurtu, muesli, owsianek, kasz na słodko, naleśników itd!
Najlepszy mus z mango jaki jadłam
2021-02-21Katarzyna, Warszawa
polecam
2021-02-16Iwona, Mińsk Mazowiecki
Przepyszny :)
2021-01-29Daria, Łaziska Górne
Chyba trafiła mi się felerna sztuka. Otworzyłam nowy słoik z długim terminem ważności, ale zaskakująco lekko się odkręcił. W smaku krem był dziwny, niby nie było pleśni i był słodki, ale miał posmak i aromat jakby był zepsuty. Nie zdarzyło mi się to z innymi kremami z Krukam.
2021-01-24Joanna, Warszawa
Jak to Zuza mówi- "krem z mango to cudo " podpisuję się pod tym.
Pyszny krem owocowy, został zjedzony w mgnieniu oka. ;)
Pyszny krem, świetny skład.
2020-10-08Patrycja, Chorzów
Słyszałam bardzo dobre opinie na temat tego kremu, że jest przepyszny i w ogóle - baardzo się rozczarowałam, dla mnie akurat jest bardzo słodki.
2020-10-01Marta, Warszawa
skład super, smakowo też, jednak cena za tak mały słoiczek mogłaby być niższa
2020-09-04Karolina, Warszawa
taki gerberek, pycha, tylko szybko się kończy!
2020-09-01Justyna, Krzeszowice
Bardzo dobry krem! Idealny do Mango Lassi :)
Pycha, jesli ktoś lubi mango polecam bardzo.
2020-08-02Anna, Wieliczka
Pyszny
2020-08-01Małgorzata, Warszawa
Gęsty, gładki mus, taka pulpa z mango, ale skondensowana x3 :)
2020-07-30Agnieszka, Fałków
Polecam
2020-07-29JOANNA, BIAŁYSTOK
Moje dziecko uwielbia ten dżemik polecam
Przepyszny krem
2020-06-07Agnieszka, Wrocław
Chyba trafiłam na jakaś wadliwą sztukę, produkt według mnie jest zepsuty, w smaku mdły, cierpki, wcale nie słodki. Inne produkty bez zarzutu, pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło w waszym sklepie ;(
Bardzo dobry, słodki w smaku, czuć faktycznie mango. Polecam.