Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Krem owocowy 100% Mango 190g

  • W 100% naturalny krem z soczystego mango, bez dodatku cukru, wody i konserwantów. Jedwabista, aksamitna konsystencja i wesoła etykieta sprawiają, że to ulubiona, zdrowa przekąska dla dzieci.
Krem owocowy 100% Mango 190g
W promocji
16,99 zł
14,10 zł
/ szt.
Oszczędzasz 17% (2,89 zł).

Krem owocowy 100% Mango 190 g 🥭 – zdrowa przekąska dla dzieci i dorosłych!

Mały słoiczek pełen soczystego mango – 100% owoców, bez cukru, wody i konserwantów. Naturalna słodycz i aksamitna konsystencja sprawiają, że krem jest idealnym dodatkiem do codziennych posiłków, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. 🌟

Dlaczego warto:

  • 100% soczystego mango 🥭

  • gładka, aksamitna konsystencja – łatwa do jedzenia 🍴

  • bogata w witaminę C, witaminy z grupy B i antyoksydanty – wspiera odporność, zdrowie skóry i układ nerwowy 💪

  • mały słoiczek wygodny w domu i w podróży

  • kolorowa, przyjazna etykieta przyciąga dziecięce spojrzenia 🎨

Pomysły na wykorzystanie:

  • na chlebie, tostach i naleśnikach 🍞

  • do jogurtów, owsianki i smoothie bowl 🍓

  • jako nadzienie do muffinek, ciast i batonów domowej roboty 🎂

  • dodatek do deserów lodowych i puddingów 🍮

Krem owocowy 100% Mango to zdrowy i smaczny sposób na codzienną porcję owoców – idealny dla dzieci i dorosłych każdego dnia! 🌿

Producent
Kod produktu
5902270355475
Składniki
Mango (100%)
Wartość energetyczna
477 kJ/ 114 kcal
Tłuszcz
0,47g
w tym tłuszcze nasycone
0 g
Węglowodany
26,1g
w tym cukry
22,45g
Błonnik pokarmowy
3,65g
Białko
0,8g
Sól
0g
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie naszych klientów Krem owocowy 100% Mango 190g

4.82
Liczba wystawionych opinii: 39
5
36
4
1
3
1
2
0
1
1
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Bardzo dobry krem. Polecam!
2024-10-14
Elwira, Wrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Poniewaz lubię mango, to zakupiłamten krem, i faktycznie smak bardzo dobry, a sam krem jako dodatek do np. deserów, albo i sam.
2024-05-10
MAŁGORZATA, WARSZAWA
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Dobry dżemik. Fajna alternatywa dla typowego dżemu z dużą zawartością cukru.
2024-02-22
Katarzyna, Serock
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
pyszne
2023-09-14
Sylwia, Olsztyn
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
delikatny, smaczny
2023-07-19
Grazyna, Rybnik
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Za slodki dla mnie
2023-05-04
Bożena, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Bardzo smaczny krem, sprawdza się do naleśników i jako składnik sosu mango mayo.
2023-04-01
Anna, Poznań
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
bardzo smaczyny, słodki, konsystencja raczej rzadsza
2023-02-09
Joanna, Chudów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Doskonały produkt
2022-06-01
Jacek, Kielce
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Znakomity, polecam
2022-05-21
Kamila, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Szybka przesyłka,pasta pyszna
2022-04-06
Kinga, Bielawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Niebo w gębie!
2022-02-05
Monika, Kroczyce
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Polecam w 100%. Smacznie i naturalnie
2022-02-02
Jacek, Kraków
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Ok
2021-09-03
Milena, Szafarnia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Mi nie smakuje ale dziewczyna jest przeszczęśliwa :p
2021-08-13
Michał, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Moje dziecko uwielba
2021-08-12
Dorota, Przybiernów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Kochamy musy! Same - do jogurtu, muesli, owsianek, kasz na słodko, naleśników itd!
2021-06-09
Oliwia, Poznań
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Najlepszy mus z mango jaki jadłam
2021-02-21
Katarzyna, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
polecam
2021-02-16
Iwona, Mińsk Mazowiecki
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Przepyszny :)
2021-01-29
Daria, Łaziska Górne
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Chyba trafiła mi się felerna sztuka. Otworzyłam nowy słoik z długim terminem ważności, ale zaskakująco lekko się odkręcił. W smaku krem był dziwny, niby nie było pleśni i był słodki, ale miał posmak i aromat jakby był zepsuty. Nie zdarzyło mi się to z innymi kremami z Krukam.
2021-01-24
Joanna, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Jak to Zuza mówi- "krem z mango to cudo " podpisuję się pod tym.
2020-12-19
Monika, Murów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Pyszny krem owocowy, został zjedzony w mgnieniu oka. ;)
2020-11-15
Beata, Mikołów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Pyszny krem, świetny skład.
2020-10-08
Patrycja, Chorzów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
3/5
Słyszałam bardzo dobre opinie na temat tego kremu, że jest przepyszny i w ogóle - baardzo się rozczarowałam, dla mnie akurat jest bardzo słodki.
2020-10-01
Marta, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
skład super, smakowo też, jednak cena za tak mały słoiczek mogłaby być niższa
2020-09-04
Karolina, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Pyszotka.
2020-09-01
Kamila, Gdańsk
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
4/5
taki gerberek, pycha, tylko szybko się kończy!
2020-09-01
Justyna, Krzeszowice
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Bardzo dobry krem! Idealny do Mango Lassi :)
2020-08-07
Sonia, Łódź
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Pycha, jesli ktoś lubi mango polecam bardzo.
2020-08-02
Anna, Wieliczka
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Pyszny
2020-08-01
Małgorzata, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Gęsty, gładki mus, taka pulpa z mango, ale skondensowana x3 :)
2020-07-30
Agnieszka, Fałków
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Polecam
2020-07-29
JOANNA, BIAŁYSTOK
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Pyszne zmiksowane mango.
2020-07-26
Halina, Dębica
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Moje dziecko uwielbia ten dżemik polecam
2020-07-22
Paulina, Konin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
smaczny
2020-07-05
Marta, Marone
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Przepyszny krem
2020-06-07
Agnieszka, Wrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
1/5
Chyba trafiłam na jakaś wadliwą sztukę, produkt według mnie jest zepsuty, w smaku mdły, cierpki, wcale nie słodki. Inne produkty bez zarzutu, pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło w waszym sklepie ;(
2020-04-28
Daria, Chrzan
Czy opinia była pomocna? Tak 8 Nie 0
5/5
Bardzo dobry, słodki w smaku, czuć faktycznie mango. Polecam.
2020-04-11
Sara, Żory
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.8 / 5.0 13743 opinii

pixel